Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок придверний брудозахисний Ромб 57х114 см
Брудозахисний килимок Ромб розміром 57х114 см ефективно захищає ваш будинок від забруднень і вологи. Міцна гумова основа забезпечує стійкість килимка, а його стильний дизайн з геометричним дизайном. та акуратним.
Переваги:- Ефективний захист від бруду та вологи.
- Протиковзка поверхня для безпеки.
- Підходить для використання як всередині, так і зовні приміщень.
- Розмір: 57х114 см
- Колір: Чорний
- Матеріал: Гума
- Товщина: 6 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4350 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 1140 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 570 мм |
- Ціна: 820 ₴




